Aktualności

2019-06-17

Egzamin kwalifikacyjny

18 czerwca (wtorek) 2019 roku o godzinie 1000 w sali nr 1 (obok szatni), odbędzie się egzamin kwalifikacyjny.


Dyrektor szkoły

Czytaj dalej
2019-05-31
Procedury bezpieczeństwa

W ramach programu Bezpieczna Szkoła uczniowie naszej szkoły oraz nauczyciele zostali zapoznani z procedurami reagowania w przypadku wystąpienia wewnętrznych i zewnętrznych zagrożeń fizycznych w szkole.

Poniżej podajemy link do materiałów na ten temat. Zachęcamy do zapoznania się z zagadnieniami bezpieczeństwa.

Procedury bezpieczeństwa


Czytaj dalej
2019-05-27
Podanie do Szkoły Branżowej

Wzór podania do szkoły branżowej: pobierz
Czytaj dalej
2018-11-23
Paka dla zwierzaka

W schronisku dla bezdomnych zwierząt w Koninie (i nie tylko w Koninie) przebywają porzucone psy i koty. To ludzie zgotowali im ciężki los, ale dzięki ludziom dobrej woli udaje się zebrać środki na leczenie, zabiegi czy zaspokojenie ich podstawowych potrzeb.

Zdajemy sobie sprawę, że prosimy o wiele, ale ktoś musi przemówić w imieniu tych, którzy sami tego zrobić nie mogą. Wierzymy w dobroć państwa i nieobojętność na los Braci Mniejszych, zwłaszcza że mamy okres zimowy i ciepły koc, miska karmy, to nie jest tak wiele, a dla takiego zwierzaka Bardzo Dużo. 

Czytaj dalej
2018-11-15
Apel MEN w sprawie szczepień


Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie, 

w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zabezpieczenie Państwa Dziecka przed skutkami zachorowań na choroby zakaźne.

W Europie szczepienia ochronne są prowadzone od ponad 200 lat. W ostatnich dziesięcioleciach w dużym stopniu przyczyniły się one do spadku zachorowań na choroby zakaźne, co znacząco wpłynęło na poprawę sytuacji epidemiologicznej. Tak niski poziom zachorowań zawdzięczamy wysokiej wyszczepialności społeczeństwa w latach 90. XX w., utrzymującej się na poziomie 95-98%. Niepokoją zatem ostatnie dane, które wskazują, że spada liczba osób poddających się szczepieniom przy jednoczesnym wzroście osób uchylających się od nich i wyrażających negatywne opinie na temat szczepionek.

Czytaj dalej